Kontaktiem: +371 2912 0066

PROJEKTĒŠANA

PLĀNOŠANA

SASKAŅOŠANA

UZRAUDZĪBA

Vsmart Extensions
- Jautājumi

Ieteiktu šo: sienām – 25 cm akmensvate, savietotā jumtā – 30cm. Obligāta prasība – pretvēja izolācija, kā arī nodrošināt tvaika neuzkrāšanos siltumizolācijas slānī.
Šie dati pieņemami kā minimālie. Pasīvo māju gadījumā izolācijas biezums var būt pat 3x lielāks.

Zaļā – var to saukt arī par ekoloģisko būvniecību - tas nozīmē projektēšanā, celtniecībā un arī gatavās ēkas ekspluatācijā izmantot paņēmienus, kas samazina visa iepriekšminētā procesa ietekmi uz vidi un vienlaikus paaugstina ēkas lietotāju ikdienas komfortu.
Vienkārši izsakoties - zaļā būvniecība ir veids kā dzīvot dabiskāk, neatsakoties no šodien ierastajām ērtībām. Tā ir efektīvāk patērēta enerģija, citi resursi. Šāda veida būvniecība nozīmē arī zemākus kopējos ēku uzturēšanas izdevumus.
Vienlaikus jāatzīmē, ka tas nav vislētākais būvniecības veids.
Kopumā tas ir ļoti plašs jautājumu loks, kas būtu pat vairāku disertāciju vērta tēma.

Tas nav viennozīmīgi atbildams jautājums.
Apkures veida izvēle atkarīga no mājas atrašanās vietas, no būvētāja finanšu iespējām, no iespējas pieslēgties gāzes vadam vai centrālajiem apkures tīkliem. Apkurei ir daudzas izvēles iespējas – sākot no malkas (izmantojot parastas krāsnis vai ilgi degošus malkas katlus) un koksnes granulu katliem līdz dažāda veida elektriskām apkures sistēmām – arī dažādie siltumsūkņi pēc būtības ir elektroapkure.
Katrs gadījums jāizskata individuāli.

Projekti un skices